The Metropolitan Museum of Art

The Metropolitan Museum of Art
USA
http://www.metmuseum.org
English
education@metmuseum.org
1000 Fifth Avenue New York, New York 10028-0198, USA.

Музей Мистецтва Метрополітен (США)

Сайт засновано музеєм Метрополітен.
Портал репрезентує Музей Мистецтва Метрополітен – провідний музей мистецтва у світі, колекції якого загалом налічують понад двох мільйонів експонатів, охоплюючи у підсумку понад п’ять тисячоліть історії світової культури. Колекція зброї та озброєнь нині складає близько п’ятнадцяти тисяч предметів, датованих від V ст. до н.е. до ХІХ ст. н.е. Її досліджують відомі фахівці в окремому підрозділі закладу – «Department of Arms and Armor».
У розділі «Exhibitions» відвідувач може проглянути список та склад виставок, влаштованих в музеї протягом кількох останніх років у тому числі відеозаписи їх презентацій.
Основна наукова інформація зібрана у розділі «Collections», що дозволяє переглянути зображення й атрибуцію зразків зброї та озброєнь, кожний з яких є цінним витвором декоративно-вжиткового мистецтва. Найцінніші зразки виділені окремо: деякі з них супроводжують наукові статті.
У підрозділі «Curatorial Department» описано історію та загальний склад музейної колекції зброї.
Сайт не лише відкриває для користувача потужну історіографію музейних досліджень у «Metropolitan Museum Journal» та «The Metropolitan Museum of Art Bulletin» починаючи від 1905 р., але й дозволяє йому завантажити ці матеріали на свій комп’ютер. Відзначимо, що серед музейних ресурсів, розглянутий нами портал у науковому відношенні безумовно є одним з найпотужніших.
Ресурс зареєстровано в найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler, Altavista).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons