International Journal of Military History and Historiography - ZBROEZNAVdotCOM

International Journal of Military History and Historiography

International Journal of Military History and Historiography
Country
Netherlands
Мова
Англійська, Німецка, Французька, Італійська, Іспанська
ISSN
0378-7869
Business Contact Email
Business Address
BRILL, P.O. Box 9000, 2300 PA Leiden, The Netherlands.

Від 1974 до 2015 рр. журнал виходив під назвою International Bibliography of Military History (IBMH) від Міжнародної комісії військової історії (ICMH). Традиційно основна увага в ньому приділялася оглядам книг та статей. З моменту переходу журналу до видавництва “Brill” у 2011 році, додатковий акцент було зроблено на історіографії, а портфель був розширений оригінальними дослідницькими статтями.
Наразі журнал представляє найбільш повний анотований бібліографічний список наукової літератури з військової історії більшістю мов світу. Анотації до бібліографічних позицій публікуються німецкою, французькою, італійською, іспанською та англійською. Політику журналу та редакційну раду призначають ICMH та  “Brill” (див. сторінку журналу на сайті ICMH).
На сайті видавництва “Brill” викладені усі номери журналу у форматі PDF, починаючи від першого (1974 р.). Більшість номерів журналу є платними, утім видавництво періодично передає окремі статті для вільного завантаження.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї