Deutsches Klingenmuseum

Germany
English, German, Italian, French, Spanish
klingenmuseum@solingen.de
0212-25836-0
Deutsches Klingenmuseum
Klosterhof 4
D-42653 Solingen

Німецький музей клинків розташований у м. Золінген (Solingen) у Німеччині. Експозицію складає насамперед холодна зброя та столове приладдя. Оскільки Золінген протягом століть був провідним європейським осередком виробництва холодної зброї та інших виробів з металу, експонати збереглись у чималій кількості.
1904 р. у коледжі дизайну металевих виробів Золінгену було створено колекцію моделей з навчальною метою. Дуже скоро цей фонд виріс, увібравши вироби майстрів Золінгену, барокові столові прилади і кухонне приладдя. 1954 р. колекція переїхала з промислового музею в технічній школі до відновленої після війни міської ратуші і з тих пір відома як Deutsches Klingenmuseum. Від 1991 року музей розширився, зайнявши приміщення перебудованого колишнього монастиря августинців. Завдяки придбанню двох великих колекцій столового срібла, музей став найбільшою колекцією столових приладів в світі.
Протягом 1986-2016 рр. музей очолювала відомий історик мистецтв, фахівець з історії зброї Barbara Grotkamp-Schepers.

На сайті музею можна отримати поточну інформацію щодо експозиції та виставок, у розділі “Gallery” побачити світлини окремих експонатів.  Також діє онлайн-крамниця з продажу музейних видань, насамперед, каталогів.

У нашій відеогалереї можна переглянути експозицію музею за 2008 р. та виставку 2016 р.

 

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons