Мета і послуги

ГО “Центр Дослідження Історичної Зброї”
(Center of Arms & Armor Studies)

МЕТА: Основним завданням нашої організації є виявлення нових зразків історичної зброї їх опрацювання і введення до наукового обігу через публікацію у наукових статтях і монографіях. Ми також реалізуємо різноманітні програми, пов’язані з розвитком досліджень  історії зброї в Україні: найбільшим таким проектом наразі є Міжнародна зброєзнавча конференція, яка проводиться у Києві кожні 2 роки.

СКЛАД: Організацію представляють експерти у галузі історії холодної та вогнепальної зброї к.і.н. Денис Тоїчкін та к.і.н. Олег Мальченко.

ПОСЛУГИ: Організація надає комплекс послуг зі зброєзнавчого, мистецтвознавчого та матеріалознавчого дослідження, що допоможе оцінити вік та походження зразків холодної й вогнепальної історичної зброї. Повноцінна наукова атрибуція передбачає підготовку експертного висновку або укладання музейного паспорту предмета. Детальніше тут.
За необхідності складаємо обгрунтування дедуктивної, облікової, ліквідаційної або орендної вартості зразків історичної зброї. Надаємо рекомендації щодо можливої операційної (ринкової) вартості.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: e-mail: denisvt68@gmail.com; тел.: +38(050)3841786
Slider
 $
 БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ: Ви можете долучитися до формування фонду нашої організації. Наразі проводиться збір коштів на організацію 3-ї Міжнародної Зброєзнавчої Конференції, яка планується у червні 2018 р.:

КОНТАКТИ: E-mail: denisvt68@gmail.com
Приєднуйтеся до нашої групи:

 

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons