Між Балтійським та Чорним морями: історія та дослідження військової справи

Ще одна важлива конференція: «Між Балтійським та Чорним морями: історія та дослідження військової справи» відбудеться 1–2 червня 2023 р. в Національному музеї «Палац Великих князів Литовських (Katedros a. 4, Vilnius).. Наукова конференція організована Національним музеєм – Палацом Великих князів Литовських та Iнститутом військових справ Командування навчання та доктрин Збройних сил Литви.

Основна мета конференції – оприлюднення новітніх досліджень з історії війн в Балтійсько-Чорноморському регіоні, заохочення в пошуку розв’язання наукових проблем і співпраці між дослідниками історії війни, залучення фахівців з різних наукових галузей до академічної дискусії та висвітлення актуальності досліджень історії війни за темами: військова справа в Середні віки та Новий період (воєнна стратегія та тактика: теорія й практика з історичної точки зору, повсякденне життя та людина в часи війни); розвиток Фортифікації (наука та мистецтво фортифікації та військової інженерії); дослідження озброєння (історія збройної справи та еволюція технічних ідей, проблеми та методи дослідження озброєння та броні); досвід воєн за Незалежність (1918–1920); збройний опір; війна та Історична пам‘ять; Центральна та Східна Європа – Вічна лінія фронту?
Мови конференції: литовська, англійська, українська.
Дедлайн реєстрації 15 січня.
Реєстрація:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScA9Kdrgd8tKPJZNJ-4xjkgA51U8kdAE6DL1EEyWWxRhVVAaQ/viewform?usp=sf_link За додатковою інформацією звертайтеся до Паулюса Бугіса. Електронна адреса: p.bugys@valdovurumai.lt