Бібліотека ZbroeZnav - ZBROEZNAVdotCOM

Бібліотека ZbroeZnav

Матеріали нашої бібліотеки, присвячені історії зброї та озброєнь. Бібліотека упорядкована за трьома інформаційними масивами, відображеними через випадаюче меню:
“Книги” – монографії та колективні монографії.
“Журнали та Збірники” – представлені часописи та збірники наукових праць, тематично пов’язані з історією зброї та озброєнь. Звичайно тут нерідко можна зустріти й статті суміжної направленості. Посилання в кінці сторінки дозволяє вивести список окремих статей збірника (часопису), розміщених на сайті.
“Статті” – анотовані праці, спеціально присвячені історії зброї та озброєнь. Сюди потрапляють не тільки тематичні статті зі збірників попереднього розділу, але й  наукові публікації з найрізноманітніших часописів світу. Статті можна сортувати за їх приналежністю до збірників й часописів.
“Дисертації та Автореферати” з тематики мілітарних технологій, історії зброї та озброєнь.

Весь матеріал згрупований також за тематичним принципом. Для цього нами розроблений оригінальний класифікатор зброєзнавчої історіографії за яким можна провести сортування (він дещо розрізняється для книжок та статей).

ПОШУК ЗА КАТЕГОРІЯМИ В РОЗДІЛАХ “КНИЖКИ”,
“ДИСЕРТАЦІЇ ТА АВТОРЕФЕРАТИ”:

На сайті передбачена можливість сортування матеріалів за регіоном дослідження. Результат пошуку в цьому випадку буде зведений до праць, які тематично зосереджені саме на дослідженні регіонального матеріалу.

Сортувати матеріали можна також за прізвищами авторів (користувач отримає спільний перелік книг і статей). Для цього потрібно  клікнути по прізвищу автора у заголовку матеріалу, або в бічному меню ліворуч.

На сайті також працює пошукова система, яка дозволить відразу віднайти потрібну публікацію або автора.

Частина матеріалів доступна для негайного завантаження у популярних форматах – PDF, DJVU, DOC, DOCX, RTF. Окремі статті та часописи представлені у вигляді галерей зображень. Для книжок, які є у продажу,  додано гіперпосилання на Крамницю ZbroeZnav.

Увага! Ми жодним чином не підтримуємо порушення авторських прав! Усі матеріали на сайті є відкритими для публічного доступу або їх розміщення узгоджено з авторами чи видавцями.
Якщо усе ж виявиться, що поява якоїсь публікації на сайті порушує юридичні або етичні норми, просимо зацікавлених осіб терміново зв’язатись із засновником ресурсу. Проблемний матеріал буде негайно видалений.

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї