The Royal Armouries Museum - ZBROEZNAVdotCOM

The Royal Armouries Museum

The Royal Armouries Museum
Country
Great Britain
Мова
English
Business Contact Email
Business Address
Royal Armouries Museum, HM Tower Of London, London; Royal Armouries Museum, Armouries Drive, Leeds; Royal Armouries Museum, Fort Nelson, Portsdown Hill Road, Fareham; Frazier International History Museum, 829 W Main St, LOUISVILLE, Kentucky, USA.

Королівська зброярня (Великобританія)

Сайт засновано Національним Британським музеєм зброї та озброєнь.
Ресурс репрезентує у віртуальному просторі Британський Національний музей зброї та озброєнь – один з найбільших та найстаріших військових музеїв у світі. У його філіях у Лідсі, Лондоні, Форті Нельсон (Великобританія) та Луїсвіллі (Кентукі, США) експонується близько 70 тис. зразків озброєння від античних до сучасних.
У розділі «What We Do» розміщено декілька підрозділів, що дають уявлення про методи й методики наукових досліджень у музеї. Так у підрозділі «Research» – «Analytical Projects» розглянуто етапи вирішення півтора десятка відомих наукових проблем, пов’язаних з матеріалознавчим аналізом зразків середньовічної зброї та обладунків. У розділі «Conservation» розглянуто методи матеріалознавчої експертизи та консервації зразків.
У розділі «Collection» виділено 10 найцінніших зразків в експозиції музею (підрозділ «Top 10 Objects». Раніше на сайті функціонував розділ «Collections Database» з розвинутою пошуковою системою де упорядковано величезну за обсягом інформацію про атрибутовані зразки, що зберігаються в музеї.  У підрозділі «History of the Collection» розглянуто не тільки історію музею, але й історію розвитку зброєзнавства Великобританії в особах.
Велику увагу музейні працівники приділяють культурно-просвітницькій діяльності – організації лекцій та семінарів, онлайнового навчання, влаштування військово-історичних свят, навіть навчальних комп’ютерних ігор.
На сайті діють бібліотека та онлайновий магазин, де можна придбати спеціальну літературу, зокрема випуски академічного часопису «Royal Armouries Yearbook» до 2002 р. (з 2004 р. цей проект поновлено в новому форматі під назвою «Arms & Armour»).
Ресурс зареєстровано в найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler, Altavista).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї