Schweizerisches Nationalmuseum - ZBROEZNAVdotCOM

Schweizerisches Nationalmuseum

Schweizerisches Nationalmuseum
Country
Switzerland
Мова
English, German, Italian, French, Chinese, Japanese, Russian
Business Address
Swiss National Museum, National Museum Zurich, Museumstrasse 2, 8021 Zürich.

Національний музей Швейцарії

Ресурс представляє собою об’єднаний сайт трьох швейцарських музеїв: Національного музею у Цюріху, Замок у Пранжен, історичний музей міста Швіц, а також філію в Аффольтерн-на-Альбіс. Постійна експозиція музеїв представляє історію Швейцарії, її народу та культури від найдавніших часів до наших днів. Колекція зброї є найбільш представницькою у Швейцарії. До неї входять зразки періоду від Пізнього середньовіччя до нашого часу. Експозиція складається переважно з бойової зброї (з Цюріхської зброярні), проте є також церемонійні, мисливські та спортивні зразки.
База даних колекції зброї та одностроїв (Waffen & Uniformen) стає доступною лише у режимі перегляду основними робочими мовами й розміщена за посиланням:
http://www.nationalmuseum.ch/sammlung_online/
Або шлях з головної сторінки:
Navigation > Sammlung Online
Кожен зразок супроводжений детальною атрибуцією та світлиною.
Працює сервіс замовлення світлин для публікацій.
Ресурс зареєстровано в найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї