The Napoleon Series - ZBROEZNAVdotCOM

The Napoleon Series

The Napoleon Series
Мова
Англійська
Business Contact Email

Великий Інтернет-портал, присвячений історії наполеонівської епохи. Ресурс наповнений різним контентом, насамперед, науковими статтями військово-історичного та джерелознавчого спрямування.
В межах порталу видається Інтернет-журнал «War of 1812 Magazine» у якому публікують статті, рецензії, документи та інші матеріали, пов’язані з війною 1812 р. та війну між Великобританією і США (1812—1814).
У розділі «Military», окрім матеріалів військово-історичної проблематики, викладено у вільний доступ випуски іншого Інтернет-часопису «Smoothbore Ordnance Journal», що має безпосередній стосунок до зброєзнавчої проблематики. У журналі публікують матеріали, пов’язані з технічними аспектами артилерії та вогнепальної зброї розглядуваного періоду.
У розділі «Military» також викладено перекладені англійською номери відомого німецького військово-історичного журналу «Depeche» (видавався з поч. 1980-х по 1996), де зустрічаються цікаві матеріали з історії вогнепальної зброї зазначеного періоду.
Ресурс зареєстровано у найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї