Mediaeval Sword Resource Site - ZBROEZNAVdotCOM

Mediaeval Sword Resource Site

Mediaeval Sword Resource Site
Мова
Англійська
Business Contact Email

vikingsword

САЙТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ СЕРЕДНЬОВІЧНИМ МЕЧАМ
Сайт засновано Джонсом Л. А. (Jones Lee A.), фахівцем у галузі середньовічної клинкової зброї. Рік заснування – 1997.
Частина ресурсу присвячена вузькій проблематиці – мечам періоду V–XV ст. На сторінці «Glossary» знаходиться ілюстрований термінологічний словник, де розглянуті складові частини меча. У «Virtual Museum» знаходяться ілюстрації та детальні описи реальних зразків мечів різних типів, класифікованих за класичними схемами. На сторінці «On-Line Library» розміщені повні тексти оригінальних наукових та науково-популярних статей, написаних для сайту. У «Bibliography» знаходиться анотований список з більш як півсотнею тематичних академічних праць – монографій, статей й доповідей.
На сторінці «Museums» розміщено анотований список найбільших військових музеїв світу, рубрикованих за географічним принципом. У розділі «Links» знаходиться величезний анотований список посилань, упорядкований за тематикою та напрямом діяльності сайтів.
Нарешті окремий пункт меню «EEWRS» переносить користувача на окремий добре структурований сайт «Ethnographic Edged Weapons Resource Site», присвячений холодній зброї різних країн світу. На головній сторінці («Geographical Index») зібрано кілька десятків академічних наукових статей та доповідей у вигляді повнотекстових документів, а також посилання на тематичні сайти. Матеріали стосуються національної зброї різних країн світу. У «Bibliography» представлена постійно поповнювана надзвичайно фахова за змістом історіографічна база – монографії та статті провідних зброєзнавців світу у супроводженні детальних синопсисів. Невеликий список посилань «Links» супроводжується ґрунтовним описом сайтів зброєзнавчої тематики.
На порталі також присутні розділи «Collector’s Guide» – статті засновника ресурсу з порадами колекціонерам, а також спільний для обох сайтів добре розвинутий форум («Discussion Forum», «Forum»), що складається з кількох основних розділів: «Ethnographic Weapons», «European Armoury», «Keris Warung Kopi», де обговорюється проблематика відповідно національної, європейської зброї та кріси. Серед учасників форуму можна зустріти добре знаних у світі фахівців історичного зброєзнавства.
У цілому портал є одним з найбільш фахових й компетентних академічних зброєзнавчих ресурсів в Інтернет-просторі.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї