True Edge Academy - ZBROEZNAVdotCOM

True Edge Academy

True Edge Academy
Мова
Англійська
Business Contact Email

АКАДЕМІЯ СПРАВЖНЬОГО КЛИНКА
Веб-ресурс представляє фехтувальну «Академію справжнього клинка», у минулому – підрозділ ARMA («Асоціації бойових мистецтв Відродження»). Організація відроджує та досліджує бойові мистецтва середньовіччя та епохи Відродження і є членом Європейської федерації історичного фехтування.
Численні інструктори та студенти Академії не тільки практикують бойові мистецтва, але є компетентними дослідниками у царині історії європейських бойових мистецтв. Участь у наукових проектах є необхідною умовою розвитку членів Академії, відтак на сайті можна віднайти низку студій середньовічних трактатів та настанов з європейських бойових практик періоду Середньовіччя та Раннього Нового Часу.
Ресурс зареєстровано у найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler), та представлено у соціальних мережах (Facebook, Google Groups).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї