Зброя доби козацтва

Косарев Р. В., Нефедов В. В., Рівкін К. Зброя доби козацтва. Каталог історичних артефактів XV-XVIII ст. в 650 світлинах. — К.: Емма, 2017. — 268 с.
Мова: Українська.
Завантаження: Презентація

« of 29 »

Книга присвячена дослідженню комплексу ручного озброєння на території України в добу козацтва ХV-ХVІІІ ст. Незважаючи на підвищений інтерес до українського козацтва, його військової історії, розвиток та еволюція ручного озброєння досі залишаються недостатньо дослідженими. Насамперед, це стосується періоду ХV-ХVІІ ст. Саме тоді на території України, в надзвичайно важких і складних умовах Великого Пограниччя зі Степом, розвивалася військова справа та формувався і вдосконалювався комплекс козацького озброєння.
Працю побудовано, як каталог. Для її створення автори залучили значну кількість раніше не відомих зразків ручного озброєння, знайдених на теренах України, а також зразки зброї XVI-XVIII ст., що зберігаються в музеях та приватних колекціях і які, на думку авторів, є зразками, або найбільш близькими аналогами історичної зброї, що використовувалася в Україні в зазначений період.

Зміст

Вступне слово
Зброя доби козацтва ХV-ХV І століть
Зброя доби козацтва XVII століття
Зброя доби козацтва XVIII століття
Використані джерела та література

Книжка була презентована на 1-й зброєзнавчій конференції в Києві 17 лютого 2014 р. Нефедовим В. В. під час його доповіді (слабкий сигнал, ставте гучність на максимум):

 


Genre: Каталоги колекцій та виставок, Регіони: Україна
Subjects: Книги

Залишити відповідь