Военная археология. Проблемный совет при Государственном историческом музее

Военная археология. Проблемный совет при Государственном историческом музее
Russia
http://millitarch.ru
Russian
sovet@millitarch.ru

Військова археологія. Проблемна рада при Державному історичному музеї (Москва, РФ)

У 2001 р. був створений Московський семінар з воєнної археології (круглий стіл). Наразі організована Рада на базі Відділу комплексних археологічних досліджень ГИМ та воєнно-історичного загону Верхньодонської археологічної експедиції ГИМ (керівник О. В. Двуреченський). Рада «Військова археологія» створює можливості плідного спілкування усіх зацікавлених воєнною історією та археологією. Хронологічний діапазон пропонованих для обговорення тем – від давнини до кінця XVII ст., територіальні межі ­– Євразійський регіон. Окрема секція присвячена періоду наполеонівських воєн та дослідженню місць битв, зокрема Бородинської. У роботі семінара беруть участь наукові співробітники провідних музейних та академічних археологічних закладів.
На веб-сайті у хронологічному порядку висвітлені події, пов’язані із засіданнями Ради від самого її заснування (2001 р.). Насамперед це результати обговорень актуальних наукових проблем та праць, а також наукові статті співробітників.
Окрім того, Рада періодично видає збірник наукових праць «Военная археология», які можна завантажити з сайту у форматі PDF.
Ресурс зареєстровано у найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons