True Edge Academy

True Edge Academy
Англійська
john@trueedgeacademy.com

АКАДЕМІЯ СПРАВЖНЬОГО КЛИНКА
Веб-ресурс представляє фехтувальну «Академію справжнього клинка», у минулому – підрозділ ARMA («Асоціації бойових мистецтв Відродження»). Організація відроджує та досліджує бойові мистецтва середньовіччя та епохи Відродження і є членом Європейської федерації історичного фехтування.
Численні інструктори та студенти Академії не тільки практикують бойові мистецтва, але є компетентними дослідниками у царині історії європейських бойових мистецтв. Участь у наукових проектах є необхідною умовою розвитку членів Академії, відтак на сайті можна віднайти низку студій середньовічних трактатів та настанов з європейських бойових практик періоду Середньовіччя та Раннього Нового Часу.
Ресурс зареєстровано у найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler), та представлено у соціальних мережах (Facebook, Google Groups).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons