The Napoleon Series

The Napoleon Series
Англійська
rburnham10@cox.net

Великий Інтернет-портал, присвячений історії наполеонівської епохи. Ресурс наповнений різним контентом, насамперед, науковими статтями військово-історичного та джерелознавчого спрямування.
В межах порталу видається Інтернет-журнал «War of 1812 Magazine» у якому публікують статті, рецензії, документи та інші матеріали, пов’язані з війною 1812 р. та війну між Великобританією і США (1812—1814).
У розділі «Military», окрім матеріалів військово-історичної проблематики, викладено у вільний доступ випуски іншого Інтернет-часопису «Smoothbore Ordnance Journal», що має безпосередній стосунок до зброєзнавчої проблематики. У журналі публікують матеріали, пов’язані з технічними аспектами артилерії та вогнепальної зброї розглядуваного періоду.
У розділі «Military» також викладено перекладені англійською номери відомого німецького військово-історичного журналу «Depeche» (видавався з поч. 1980-х по 1996), де зустрічаються цікаві матеріали з історії вогнепальної зброї зазначеного періоду.
Ресурс зареєстровано у найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons