The Company of Military Historians

The Company of Military Historians
USA
Англійська
webmaster@military-historians.org
P. O. Box 910, Rutland, MA 01543, USA

СПІЛКА ВІЙСЬКОВИХ ІСТОРИКІВ
Спілка, заснована 1949 р., є освітньою, науковою та літературною інституцією, присвячена дослідженню та поширенню інформації щодо одностроїв, екіпірування, історії та традицій збройних сил у США та інших країнах Західної півкулі.
Вступ до Спілки є платним (наразі ціна складає $60). Раз на рік відбуваються з’їзди членів об’єднання, де проводяться конференції та форуми.
Вступивши до Спілки, учасник підписується на ілюстрований часопис «Military Collector & Historian», присвячений дослідженню предметів озброєння, обмундирування, амуніції тощо. Статті видання також охоплюють проблеми історії військової організації, окремих підрозділів, військового мистецтва, та діяльності Спілки й її членів.
Спілка також видає кольорову серію, присвячену історії одностроїв в Америці («Military Uniforms in America») та має власну колекцію, що зберігається у військовому музеї Вірджинії (The Virginia War Museum).
На сайті працює форум, де користувачі обговорюють проблеми атрибуції та колекціонування:
http://military-historians.org/cgi-bin/member/forum.pl
Ресурс зареєстровано у найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler), та представлено у соціальних мережах (Facebook, Twitter, LinkedIn).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons