Самураї. Art of War

Самураї. Art of War
Україна, Київ
15/02/2013
http://www.isamurai.pro
вул. Васильківська 57/3, Київ, Україна

Виставка «САМУРАЇ. ART of WAR» —  знайомство зі спадщиною культури самураїв.
До експозиції увійшло понад двісті експонатів з приватних колекцій: зброя, обладунки, твори декоративно-прикладного мистецтва, живопису і каліграфії, гравюра, предмети побуту, що відобразили особливий спосіб життя самурїв, так званий «Шлях воїна».
Основна роль в експозиції «Самураї. ART of WAR» відводиться зброї і обладунку — головним знаряддям ремесла самурая.За переказами, в мечі самурая збережена його душа. Цим пояснюється шанобливе і побожне ставлення до зброї, завдяки якому мечі на протязі багатьох століть дбайливо зберігалися, передавались від покоління до покоління, і тепер ми можемо бачити зразки збройової майстерності навіть X-XI ст.
В експозиції активно використовуються новітні мультимедійні технології: в залах грає традиційна японська музика, демонструються відеоролики про історію Японії, філософії самураїв, технології створення зброї, спеціально підготовлені  для проекту.
В рамках виставки проходить насичена культурна програма, що включає в себе:
– лекції з філософії самураїв, історії, культури та традицій Японії, техніках володіння зброєю;
– показові виступи та майстер-класи з японських бойових мистецтв (кендо, кюдо, айкідо, дзюдо та ін) і традиційних образотворчих мистецтв (суми-е, орігамі, ікебана, чайної церемонії, гри го, каліграфії, манга і ін);
– екскурсії по виставці.
Все це дозволяє гостям виставки не просто стати сторонніми спостерігачами, але зануритися в атмосферу світу самурая.

« 1 of 2 »

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons