Legermuseum

Legermuseum
Netherlands
http://www.legermuseum.nl
English, Dutch
info@legermuseum.nl
Army Museum, Korte Geer 1, 2601 CA Delft, The Netherlands.

Військовий музей (Голандія)

Сайт засновано Нідерландським військовим музеєм.
Ресурс репрезентує в Інтернеті колекцію зброї Нідерландського військового музею, розташованого в місті Делфт. За офіційною інформацією у його колекції загалом налічується понад 500 тис. предметів, серед яких не тільки зброя та уніформа, але й писемні та іконографічні та фото документи. У музеї також представлена чимала колекція військової техніки, включаючи ракети періоду Другої Світової війни. Музею підпорядкована найбільша у Нідерландах військово-історична бібліотека, до складу якої входить Королівський архів.
Найцікавішим для зброєзнавця є підрозділ «Collectie» розділу меню «ONTDEK», що відкриває користувачу сторінку з докладною класифікацією експонатів, серед яких чимало історичної зброї.  Описи відзначаються добре продуманою систематичністю та докладністю. Присутня також непогана пошукова система, що працює тільки голландською мовою.
Ресурс зареєстровано у найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler, Altavista).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons