British Museum

British Museum
Great Britain
English, German, Italian, French, Chinese, Japanese, Russian, Spanish, Korean
information@britishmuseum.org
British Museum, Great Russell Street, WC1B 3DG.

Британський музей (Великобританія)

Ресурс представляє Британський Національний музей, один з найбільших музейних закладів у світі. Колекції музею налічують нині понад 8 мільйонів зразків, що охоплюють історію світових культур від часів появи перших людей до сучасності.
Здебільшого колекції музею не мають відношення до військової справи: усі зразки пов’язані з цим напрямом людської діяльності сконцентровані у мережі філій Національного військового музею (The Royal Armouries Museum). І все ж, скориставшись розвиненою пошуковою системою величезної бази даних з 2 мільйонів експонатів, можна віднайти чимало зброї, насамперед античної та японської. Для цього слід перейти до сторінки пошуку потрібного експонату (шлях: Research > Collection online), перейти до фільтру («Advanced») та у полі «Subjects» зазначити «arms/armour». Значна частина експонатів зброї, на жаль, позбавлена світлин, проте має грунтовне текстове супроводження.
Ресурс зареєстровано в найбільших пошукових системах (Google, Yahoo, Yandex, Rambler).

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Науково-дослідний ресурс історії зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуция оружия, attribution of weapons