ІІ Міжнародна зброєзнавча конференція (Київ, 16-18.05.2016)

Ukraine
16/05/2016

Відео з YouTube каналу “RAZMAFZAR”, а також власні зйомки різних днів роботи конференції.


Після вибору потрібних пунктів меню, для перегляду сюжету натиснути іконку у вигляді квадратів й трикутника у правій нижній частині програвача.

Третій день конференції (18 травня) – семінари під керівництвом д-ра Манучегра Моштага Хорасані та проф. Андре Лупо Синклера.

« 1 of 12 »

 

Другий день конференції (17 травня) пройшов у Національному музеї історії України.

D2-001
Енн Феєрбах (співавтор Том Хенлі). "Торгівля клинковою зброєю між Хазарським каганатом, Руссю та Ісламськими державами протягом ІХ–Х ст. н.е."
« 1 of 25 »

 

Перший день конференції (16 травня) пройшов у Національному військово-історичному музеї України.

001
Учасники конференції. Зліва направо: Святослав Терський, Артем Папакін, Віталій Калініченко, Святослав Сичевський, Мар'яна Верхотурова, Володимир Гуцул, Борис Черкас.
« 1 of 37 »

 

По закінченню конференції (19-21 травня) для учасників були влаштовані поїздки по місцях зберігання найбільш презентативних колекцій історичної зброї в Україні, зокрема відвідали Чернігівський історичний музей ім. Василя Тарновського та Львівський історичний музей. Завітали на виставку зброї з колекції Feldman Family Museum, що якраз проходила у Чернігові і, навіть, встигли до від’їзду взяти участь у І чемпіонаті України з Тамесігірі (в межах фестивалю “Воїн світла”, 22 травня) у Києві.

ConfAAD4-01
« 1 of 20 »

Залишити відповідь

Залишити відповідь