Денис Тоїчкін (2013) Клинкова зброя…

420,0

Тоїчкін Д. В. Клинкова зброя козацької старшини XVI — першої половини ХІХ ст.: проблеми атрибуції та класифікації / Денис Тоїчкін; Інститут історії України НАН України. — К.: Ін-т історії України НАНУ, 2013. — 464 с.

Палітурка: тверда; мова: українська;  кольорові й чорно-білі ілюстрації та світлини.

На сайті доступна скорочена демо-версія книжки.

Немає в наявності

Артикул: 978-966-02-6869-2 Категорія:

Опис

Працю присвячено проблематиці холодної зброї українського козацтва. На основі речових, іконографічних та писемних джерел довгоклинкову зброю розглянуто як важливу складову військової культури Раннього нового часу. Автор ретельно досліджує представницькі зразки мечів, палашів і шабель XVI– першої половини XIX ст., які, згідно з історичними легендами, належали козацьким гетьманам та представникам старшини нижчого рангу, а нині зберігаються у державних та приватних колекціях України, Російської Федерації й Республіки Польщі.
У роботі розглянуто питання становлення й поширення центральноєвропейських та східних типів шаблі на теренах України. Автор пропонує шляхи вирішення низки проблем, пов’язаних з історичною термінологією, що стосується козацької клинкової зброї. Працю виконано у тісному співробітництві з фахівцями низки природознавчих та гуманітарних наук, з пріоритетним залученням методів спеціальних історичних дисциплін — зброєзнавства, символіки, геральдики, генеалогії, палеографії та ін.

Додаткова інформація

Розміри 24.5 x 17.5 x 3 cm

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Денис Тоїчкін (2013) Клинкова зброя…”