ІV Зброєзнавча Конференція, Київ, 2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

9-12 червня 2020 р. Національний військово-історичний музей України, Інститут історії України Національної Академії Наук України оголошують про проведення Четвертої міжнародної науково-практичної конференції з історії зброї та озброєнь

Організатори та партнери конференції: Національний військово-історичний музей України, Інститут історії України НАНУГО "Центр Дослідження Історичної Зброї" (Київ, Україна), The Fund for Research of Ancient Civilization (NY, USA), Галерея японських мечів й обладунків Nihonto, журнал про мистецтво та колекціонування «Антиквар».

Мета конференції: дослідження історії матеріальної культури України у світовому контексті, введення до наукового обігу нових джерел та матеріалів з історії зброї та озброєнь, історії бойових мистецтв, розвиток досліджень та міжнародного наукового співробітництва у сфері вивчення пам’яток військової історії, зброї та озброєнь, що зберігаються в музеях та приватних колекціях України та світу, обговорення проблем збереження, реставрації та експонування.

 Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Конференція складається з чотирьох тематичних частин:

І. «Життя на лезі». Заплановані доповіді, присвячені введенню до наукового обігу зразків особистої історичної зброї, встановленню її власників, виробників,  ознак корпоративної приналежності. Будуть також досліджені комплекси озброєння професійних військових спільнот, розглянуті проблеми історії бойових мистецтв, військової антропології та реконструкції.

ІІ. «Системи й поняття». Заплановані доповіді та обговорення, присвячені проблемам загальної систематизації, класифікацій, а також понятійного апарату історичної зброї.

ІІІ. «Методи дослідження історичної зброї» Заплановані доповіді та семінари, присвячені методам дослідження предметів озброєння, як історичного джерела.

ІV. «Історія Зброї та Озброєнь». Заплановані доповіді учасників конференції з різноманітних проблем зброєзнавства.

У першій декаді 2021 р. планується видання збірника праць конференції у повному обсязі.

Прохання учасникам  не затримувати повні тексти статей до збірника наукових праць!

Детальні вимоги до публікацій можна завантажити на цій сторінці праворуч.  Матеріали просимо надсилати по електронній пошті: denisvt68@gmail.com (з темою листа «Конференція» та прізвищем відправника, наприклад «Конференція Петренко»).

Конференція є частиною
ІV Українського бієнале "Зброя: життя на лезі",
яке відбудеться 9-13 червня 2020 р.

Контакти:
Тоїчкін Денис Віталійович (Інститут історії України НАН України). Тел.: +380503841786; мейл: denisvt68@gmail.com.

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї