VIІI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти»

14-17 грудня 2017 року в Українському домі відбудеться VIІI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти». На ній, зокрема, будуть презентовані книжки з військової історії видавництва Олега Філюка, серед яких двотомна “Історія давньої зброї”. Захід відбудеться 15 грудня з 14 до 16:00. Також відбудуться презентації книг та автограф-сесії авторів: Гриценко Ігор. «Український Державний Флот в 1917-1919 рр.».
Трачук Олексій. «Чорна металургія в соціально-економічному житті східних слов’ян на території України (друга половина V–Х cт.)».
Бондаренко Антон. «Культ вовка у військових традиціях давньої України».
Повна програма виставки:
На виставці буде представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:
• наукова й публіцистична
• художні книги для дорослих і дітей
• навчальна й довідкова
• періодичні й газетно-журнальні видання
• мистецтвознавча й музична
• подарункові й мистецькі альбоми
Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма. Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і з молодими початківцями на літературній ниві.
Під час урочистого відкриття виставки відбудеться церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Краща книга України”.
Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.
Офіційний сайт виставки: www.bookexpo.in.ua
Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00. Вхід вільний.