“Україна і доба наполеонівських війн” в КНУ

7 квітня 2017 р. на історичному факультеті відбудеться відкрита лекція Заслуженого художника України, геральдиста і розробника сучасних військових одностроїв Збройних сил України Олексія Руденка “Україна і доба наполеонівських війн” .

На відкритій лекції Олексій Руденко та Ярослав Павлишин розкажуть про ці та інші маловідомі сторінки української наполеоніки. Відкрита лекція супроводжуватиметься презентацією військово-історичного клубу, що реконструює 13-й полк легкої піхоти Великої армії. Наші гості продемонструють зразки уніформи, озброєння та спорядження французьких вояків, розкажуть про побут тогочасних європейських армій, поділяться своїми враженнями від участі у фестивалях військово-історичної реконструкції наполеонівської доби.

В рамках заходу відбудеться урочисте вручення дипломів і нагород переможцям І Всеукраїнської студентської олімпіади з військової історії.

Відкрита лекція відбудеться 7 квітня 2017 р. в аудиторії 349 Головного (Червоного) корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 60. Початок о 19:15.
Вхід вільний.