ІІ Зброєзнавча Конференція – Питання та відповіді

NVIMShapka-IHU

 

Відповіді на запитання по конференції.

— Що означає фраза в інформаційному листі: “Перевага у публікації в збірнику буде надаватися статтям англійською мовою”?
— Публікація англійською – то лише побажання, адже збірник орієнтуємо на поширення за межами України. У цьому зв’язку нагадую, що статті українською, російською та іншими мовами приймаються тільки з розширеною англійською анотацією (1 500 – 2 000 знаків з пробілами).

— Які хронологічні періоди охоплені на конференції?
— Межі якнайширші – від палеоліту до ХХ ст. Виступи будуть згруповані за хронологічним принципом.

— Чи платна участь у конференції?
— Участь у конференції та публікація у тезах та збірнику абсолютно безкоштовна. Більше того, маю надію, що нам вдасться повторити безоплатну розсилку чорно-білих примірників авторам, як минулого разу. Кольоровий комерційний варіант, звичайно, також запланований.

— Що то за семінар з історії бойових мистецтв?
— 18 травня будуть проведені практичні семінари під керівництвом: відомого фахівця традиційних перських бойових мистецтв, автора численних монографій Манучегра Моштага Хорасані (Німеччина, шамшир) та засновника FISAS, дослідника італійських фехтувальних трактатів Андре Лупо-Синклера (Італія, шпага і даґа).

— Чи може виступити людина, що не має історичної освіти / наукового ступеня з історії?
Звичайно може, запрошуємо всіх, надсилайте тези, статті. От Velizariy взагалі хімік, а чудово пише про зброю. Тільки прошу, розраховуйте свої сили: конференція все ж наукова. Якщо не можете подати текст на належному рівні, краще обмежитись коротким повідомленням на 3-4 хвилини (повідомлення публікуємо також). Враховую: відповідність статті оголошеним темам конференції, науковий зміст, мову. Вимоги вважаю цілком лояльними, але попереджаю: профанаціям-міфотворчості-політології-поезії і т. ін., відмовлятимемо відразу і без зайвих пояснень.

— Чи можна до вас у гості?
— Можна. Заповнюйте гостьову реєстраційну форму і надсилайте на мій мейл: denisvt68@gmail.com

— Непогано б розмістити український текст на Academia.edu.
— Вже зроблено.

— Не вказано формат оформлення списку літератури: стаття, книга, тощо. Не вказано формат та розташування приміток.
— Використані джерела наводяться в кінці статті за абеткою, оформлення – згідно правил ВАК. Примітки посторінкові автоматичні підтекстові.

— Забули УДК.
— УДК потрібний. Інформаційні листи вже виправлені.

— Якщо стаття зі співавторами, кого вказувати у заявці?
— Вказувати того, хто буде виступати на конференції.