Архів категорії: Конференції

“ВОИНСКИЕ ТРАДИЦИИ В АРХЕОЛОГИЧЕСКОМ КОНТЕКСТЕ…”

29 листопада по 2 грудня 2018 р. в Інституті археології РАН (Москва, РФ) відбудеться міжнародна конференція “ВОИНСКИЕ ТРАДИЦИИ В АРХЕОЛОГИЧЕСКОМ КОНТЕКСТЕ: ОТ ПОЗДНЕГО ЛАТЕНА ДО ПОЗДНЕГО СРЕДНЕВЕКОВЬЯ”

Продовжувати читання “ВОИНСКИЕ ТРАДИЦИИ В АРХЕОЛОГИЧЕСКОМ КОНТЕКСТЕ…”

Schola militaria 2018 у Кам’янці-Подільському

Запрошуємо на панельну дискусію “Українське військо від повстанської до професійної армії. Відоме та невідоме”, що пройде 29 вересня 2018 р. в рамках фестивалю Schola militaria у Ратуші (м. Кам’янець-Подільський, Україна). Дослідники історії Олексій Сокирко, Борис Черкас, Андрій Сидорук та Тарас Ковалець розкриють таємниці життя, побуту, техніки та озброєння армій Східної Європи XVII століття. ВХІД ВІЛЬНИЙ

ІІІ Бієнале зброї

З 12 по 16 червня 2018 року в Києві пройде Третє Українське Бієнале “Зброя: право на гідність”, яке включає цілу низку різноманітних заходів з метою популяризації української військової історії та історії матеріальної культури, ознайомлення спільноти з кращими зразками збройової культури на українських землях, привернення суспільної уваги до проблем, пов’язаних з юридичним статусом історичних пам’яток в Україні.
ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ БІЄНАЛЕ